Doprava a platba

Platba:

Kartou

-  platí sa cez prenosný platobný terminál debetnou, či kreditnou kartou po prevzatí tovaru. Akceptujeme debetné a kredtiné karty Visa, Visa Electron, MasterCard Electronic, Maestro a V Pay.

Prosíme, čítajte si pozorne miesto dodania. Nevozíme do všetkých oblastí. V prípade objednávky na miesto dodania, kde našu službu neposkytujeme, a pri platbe kartou dopredu si môžeme účtovať storno poplatok za platbu kartou vo výške 2% z ceny objednávky /Platba platobnej spoločnosti/.

Hotovosťou

- platí sa pri prevzatí tovaru hotovosťou. Stravné lístky bohužiaľ neprijímame.

 

Na účet dopredu po potvrdení objednávky

- platí sa po potvrdení objednávky.

Tatrabanka a.s., IBAN: SK38 1100 0000 0029 4205 4052

VS: č. objednávky

- Pri platbe z účtu Tatrabanky a.s. na účet Tatrabanky a.s. je platba viditeľná do 10 minút

- Pri platbe z iného účtu na účet Tatrabanky a.s. je platba viditeľná po 24 hodinách

Tovar posielame po overení platby.

 

Doručenie:

Vlastná preprava

- disponujeme vlastnou prepravou v meste Martin a v jeho okolí. Vďaka tomu vieme zabezpečiť rýchlosť, kvalitu a flexibilitu doručenia.

Cena balného a doručenia pre okresy Martin, Turčianske Teplice, Žilina, Bytča, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Tvrdošín a Trstená je nastavená na 2,50 € s DPH.

- obrovskú väčšinu tovaru vieme doručiť v následujúci deň. Pri tovare mimo našich skladov nájdete v produktoch informáciu o čase dodania. V prípade nemožnosti zaobstarania tovaru v určený čas zákazníkov kontaktujeme o alternatívach ( tovar dostupnej značky, iný čas doručenia, storno objednávky).

- pri vytváraní objednávky si do poznámky môžete napísať dátum doručenia popr. čas doručenia. V prípade nedodržania termínu zákazníkov kontaktujeme.

- pri objednávke v celkovej hodnote nad 40 eur s DPH, poplatok za balné a doručenie neúčtujeme.