Hrozno biele

>> Doručenie len našim rozvozom <<
Hrozno je možné objednať po 500 g.
Cena za kg: 3,90 € s DPH


Obj. čislo:
138
Cena za kg
3,90€ s DPH

3,90 € s DPH / 1kg 3,25 € bez DPH / 1kg

+ -

Hrozno biele

Hrozno obsahuje draslík, kyselinu listovú, vitamín C, E a vitamíny B. Je tiež plné antioxidantov. Šupky sú vynikajúce na zlepšenie trávenia, zároveň je hrozno zdravé aj pre srdce a prečistenie organizmu. Červené a tmavomodré odrody hrozna v porovnaní so zelenými obsahujú množstvo látok, ktoré chránia ľudské telo pred srdcovými a inými ochoreniami.<br/>

Vitamín C vo dvojici s vitamínom E je jednou z najlepších ochrán proti starnutiu. Vitamín E naviac zmierňuje bolesť svalov pri cvičení a po ňom a pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a fyzickú výkonnosť. Omladzuje pleť a vlasy a pri hojení bráni vzniku hrubých jaziev.

Hrozienka majú vysoký obsah prírodného cukru, preto predstavujú vysoko energetickú potravinu vhodnú pre športovcov. Sto gramov hrozienok obsahuje až 280 kcal a okrem toho sú bohatým zdrojom draslíka a železa.

Nezabudnite, že hrozno je tiež overeným afrodiziakom.

Odroda: Thompson Seedles

Parametre

Krajina pôvoduIndia
Info
Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za priazeň. Bohužiaľ z organizačných dovodov musím krátkodobo prerušiť funčnosť našeho eshopu. Veríme že budeme čoskoro znovu dostupný. Predpoklad odstávky je cca 2-3 týždne.