O spoločnosti

Dovezieme. sk je služba prevádzkovaná rodinnou firmou sídliacou v srdci Turčianskej kotliny - Martine. Našim cieľom je ponúkať čo najkvalitnejšie služby pre naše okolie a uľahčiť vám tak život.

Povedzme si úprimne, nikto rád netrávi čas pri bežných nákupoch. Človek príde unavený z práce a musí utekať do obchodu, tlačiť sa s ostatnými, prehrabávať sa poloprázdnymi regálmi, snažiť sa zorientovať, odolávať reklamným trikom, odstáť si to v dlhej rade a spoliehať sa na rýchlosť pokladníka, či pokladníčky. Ak sa človek vráti domov do hodiny, ide o dobrý čas a dúfa, že sa to tak skoro nezopakuje a nákup vydrží minimálne večnosť.

S nami sa zbavíte všetkých neduhov nakupovania. Nikam nemusíte chodiť, z pohodlia domova si spravíte nákup. Určíte si, kedy príde a my vám ho dovezieme. Žiadne tlačenice, státie v rade, poloprázdne regály, či chodenie hore dole. Len pár klikov a vy sa môžete venovať vlastnému životu.

Nakúpite u nás všetko od rôznych potravín, zeleniny, ovocia, krmív pre štvornohých miláčikov, cez nápoje, pekárenské výrobky, sladkosti až po drogériu. Ak vám bude niečo chýbať, nezabudnite sa nám ozvať cez formulár v  "Nenašli ste produkt?"

Budeme radi, ak nám dáte šancu a vyskúšate nový spôsob nakupovania- taký, ktorý vám ušetrí čas i peniaze.

Nesklameme vás.