Budiš pomaranč 1,5 l

Máte radi farebné minerálky, lebo vám pripomínajú detstvo? Siahnite po minerálnej vode Budiš Pomaranč. Nízky obsah cukru a vzácne minerály, ktoré sú tu obsiahnuté, sú rozhodne tou zdravšou alternatívou pre Vás.

Pretože minerálna voda Budiš sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodarnými účinkami na ľudské zdravie. Budiš Pomaranč, z rady ochutených, je vyváženou kombináciou minerálnej vody Budiš a obľúbenej spotrebiteľskej chuti pomaranča.

Pomaranč podporuje obranyschopnosť a patrí k bohatým zdrojom vitamínu C.

Výrobca:
Budiš
Obj. číslo:
2349

0,83 € s DPH 0,69 € bez DPH

+ -

Budiš pomaranč 1,5 l

Pomaranče obsahujú vitamín C, kvercetín provitamín A a kyselinu listovú. Výsledkom je silný antioxidančný efekt na všetky bunky organizmu. Okrem toho flavonoidy v krvi bránia cholesterolu, aby sa uložil v stenách ciev, čím dokážu zastaviť proces artériosklerózy.

Vysokým obsahom vitamínov B sa pomaranč dokáže postarať o skrášlenie a oživenie našej pleti. Kyselina pantoténová obnoví stagnujúcu energiu v našich bunkách a naštartuje lepší metabolizmus. Tiež sa postará o zdravý rast vlasov a tvorbu sýtych vlasových pigmentov. Kyselina listová zlepší tvorbu žalúdočnej kyseliny, upraví zlé trávenie a zvýši krvotvorbu. Vitamín C účinne chráni pleťové bunky pred voľnými radikálmi a podporuje viazanie tkanív a kolagénu, ktoré sú dôležité pre krásu a pevnosť našej pleti.