Budiš perlivá 1,5 l

Minerálna voda Budiš je najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku. Vyznačuje sa jedinečnou chuťou, blahodárnymi účinkami na ľudské zdravie, vysokou kvalitou a silnou tradíciou na Slovenskom trhu.

Výrobca:
Budiš
Obj. číslo:
2347

0,55 € s DPH 0,46 € bez DPH

+ -

Budiš perlivá 1,5 l

Aby sme svoj fyzický, aj psychický potenciál mohli naplno využiť, potrebujeme zdravo žiť. Súčasťou zdravého životného štýlu je aj dostatočný pitný režim. Voda so svojím obsahom minerálnych látok je nevyhnutná pre správne fungovanie chemických a fyzikálnych pochodov v našom tele. Aktívny človek stratí prirodzeným vylučovaním denne približne 1,5 až 3 litre tekutín.

S vodou odchádzajú z organizmu dôležité minerálne látky, ktoré potrebujeme neustále dopĺňať. Ideálnym spôsobom sú v tomto prípade minerálne vody, ktoré obsahujú dôležité minerály ako sodík, draslík, horčík a vápnik. Vďaka tomu sú minerálne vody pre ľudský organizmus vhodnejšie ako iné vody, napríklad ako voda z vodovodu. Preto nám každodenné pitie minerálnych vôd zabezpečí plnohodnotný život.

Minerálna voda Budiš sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodarnými účinkami na ľudské zdravie.

Nahrádza nedostatok minerálov v tele a vhodne dopĺňa ich dennú potrebu. Je ideálnou súčasťou pitného režimu. Priaznivo pôsobí na tráviaci, dýchací systém a činnosť obličiek. Vhodne dopĺňa dennú potrebu vápnika proti osteoporóze.